Potřebuji pomoct s PC sestavou?

Potřebuji poradit jestli pc sestava, kterou jsem navrhl bude v pohodě šlapat.https://www.czc.cz/5h6br3l89mhqg8o6ahuv93oqu...

Odpovědi na otázku

Bude.

Co to je za pí-, to nemůžeš dát odkaz na czc.cz napřímo?

Troll. ☺

příšerná sestava, neumíš dát link normálně, nebo máš peníze z té reklamní stránky?

Do toho by som nešiel ani omylom. Keď už niečo fakt lacné, tak H310 doska, G4900, 8 GB RAM, alebo A320 doska, Athlon 200G. Bude to menej žrať a ešte budeš mať možnosť tam časom dať niečo lepšie. A samoz. s normálnym zdrojom typu Corsair CX, alebo Seasonicom. Milujem socky...

ten ventilátor do skříně je zbytečnej, to radši koupit lepší zdroj, RAM koupit 1x 4GB a ne 2x2 (ty 4GB budou za chvíli málo i na internet a nebylo by to kam rozšířit).Klávesnice, myš, sluchátka.. ani jedno z toho bych nekoupil, za chvíli se to rozbije nebo bude blbě fungovat.Jinak sestava toho nejlevnějšího co se dá v eshopu najít, ale asi nejsou peníze no.

šlapat bude, ale nezahraješ si nic, pracovat a prohlížet net bude velice špatný. To už radši sahni po bazaru. Je tam někdy i dobré železo.