» Poradna » Ostatní

Potřebuji pomoc. Dá se dát DirectX 11.1 na DirectX 11.0?

Dá se dát DirectX 11.1 na DirectX 11.0? jestli ano napište mi prosím vás jak? potřebuji to na jednu hru, která se jmenuje Dead by Daylight. Už jsem zkusil všechny programy přes internet. A už nevím co dál. Poraďte mi.Předem děkuji.

Odpovědi na otázku

Software ano, to by se dalo aktualizovat na PC, ale HW podporu nezařídíš. Takže jestli máš nějakou grafiku která HW podporuje jen DirectX11.0 tak s tím nic nenaděláš.

To se síla ??Napiš co máš za grafánu,CPU a já ti řeknu proč ti to nejde.

Je riadne pod.....

proti tomu co tam píšou za minimální požadavky, má kalkulačku.

Intel(R) Celeron(R) CPU B830 @ 1.80GHz Nevím co to je :D snad to bude stačit

To máš něco podobného jako tohle http://notebook.cz/clanky/recenze-notebook/2... Nesplňuješ minimální požadavky. Máš hodně slabej počítač.

Takže si mám koupit novej co? :D

PC je na hry=výkon, notebook je na přenášení.

Ak hra vyžaduje napr. GTX 660, sa NB veľmi neoplatí, lebo by bol pridrahý. Riešenie:1. tlačiareň a kúpiť napr. Asus ROG2. desktop3. urovnať si v hlave či je normálne kupovať NB podľa hier. Nie som proti hraniu, ale nie je normálne aby hry určovali čo si človek kúpi. Aj keby som hral, tak hry prispôsobím desktopu, nikdy nie naopak