Potřebuji PC

Ahojte,potřebuji si koupit nový počítač.Byla mi navrhnuta tato sestava,její cena 28500,-.Potřebuji ho kvůli škole,ale když už bude doma...Fotky,video,internet,velký hráč počítačových her nejsem, vypalování CD a DVD.Je tato sestava v pohodě nebo ji nevyužiju a stačí mi něco levnějšího? Díky za váš čas.M.Základní deska: ASUS K8N Lan, nForce3 250, FSB800,DDR4000,RAIDProcesor: AMD Athlon 64 2800+ BoxPaměť: 512 MB DDR400 Kingston CL3 (3-3-3) Kit 2x256 MBPevný disk: HDD 120 GB Seagate B-7200.7+SATA/150 7200rpmvypalovačka: DVD+-R/RW Sony DWD26A DL 4x16x16x černá int. bulkDisk.jednotka: FDD 3,5"/1.44 MB SonyGrafická karta: ASUS A9550GE/TD 128 MB DDR, DVI-I, TV-OUT, čip ATI 9550TV karta: PINNACLE Studio PCTV Stereo - bez FM RADIO TuneruSkříň: MidiTower HARRY black+USB2+Tac1.1+300W FortronKlávesnice: Microsoft basic kb Black, PS/2Myš: MS basic Optical Mouse Black, pouze USB, OEMMonitor: 17" LCD - LG 1730 SSNT silverTiskárna: HP PSC 1315 - multifunkční, USB

Odpovědi na otázku

Me se to zda drahy. Vzal bych jinou vypalovacku(NEC nebo LG).Zapremyslel bych o desce s PCIE.Tim na VIDEO myslels pousteni filmu nebo zpracovani VIDEA?

LCD vem s DVI vstupem.

No, tak nejdriv k disku, jdi radsi do 200GB, cenovy rozdil je cca 500,-, TV Kartu, pokud jsi v dosahu DVB-T, tak kup radeji digitalni, a ramky si doprej radeji 1GB.