» Poradna » Windows (a jiné OS)

Potřebuji odpovědět ohledně windows domény

Potřebuji doménu abych tam měl jako přihlášení: "Jiný Uživatel".Odpoví mi někdo ?

Odpovědi na otázku

A jak zni otazka? :DTeda, mozna az se zeptas, aby to davalo smysl. :D

Dobrý den,z jakého důvodu potřebujete mít více uživatelů v doménovém(firemním) systému? Pokud máte jeden počítač doporučuji pouze přidat dalšího uživatele formou nastavení či ovládacích panelů.

Pokud myslíte volbu "jiný uživatel" na přihlašovací obrazovce, tak asi ano. Standardně se jinak na "nedoménovém" PC zobrazují lokální účty.

Opravdu potřebuješ doménový účet nebo si jen pleteš pojmy?

zadej username ve tvarutrusteddomain\usercomputername\usernebouser@trusteddomainuser@computernameMP

P.S. chces odpoved , ale tvuj prispevek neobsahuje otazku k tematu.