Potřebuji něco malého, přenosného vesměs na práci.

Hezký den všem zasvěceným, kteří poradí, popř. doporučí laikovi, který s PC jen pracuje, max. si upraví fotku a tu vytiskne. Nepotřebuji žádný výkoný stroj. Přihlašuji se přes net do podnikové sítě a makám v terénu. Tudíž malý, do 14" a hlavně pevná konstrukce. Displej matný. Moje tipy:http://www.alza.cz/lenovo-thinkpad-edge-e320... http://www.alza.cz/dell-vostro-3450-stribrny...

Odpovědi na otázku

Dell Latitude.PrasatkoPee

Určitě dobrá volba, latitude jsem měl, ale pro mě možná zbytečně drahé. Něco řekněmě do 15, 16 tis.

Latitude z bazaru. To je notebook určený k častému přenášení.PrasatkoPee

v tom případě by se dal vzít i Thinkpad řady T nebo R - myslím, že se taky dělaly 14palcové.

Ale jo, možná jsou ty Lenova ok, ale já k nim mám osobní odpor. Podobně jako k IBM a tiskárnám HP )PrasatkoPee

prostě vibrátorek ?

Bez ohledu na to, že je Tvůj příspěvek naprosto nevhodný, se Tě na něco zeptám: Opravdu si myslíš, že uživatel je schopen se pomocí "vibrátorku" dostat přes net do podnikové sítě?

Člověče, trocha nadhledu by nezaškodila.Ta odpověď se jasně nabízí.Takže klídek.

Jasan "malého, přenosného vesměs na práci" - ta odpověď se samozřejmě nabízí ( neříkám, že mne nenapadla ), ale rozhodně se nehodí sem do poradny. To si člověk může myslet. Ale ne to psát na web.

No sem tam se právě na tomto webu nadává do blbců,idiotů ,rádo se zde z tázajících dělá blbec,takže shrnuto,trochu té srandy neuškodí.

upozorňuji že tohle je ten killer co tady zakládal flame a machroval jako prasejako že mu jede crysis na vysoký detaily na pc s výkonem horším než je tesco kvalitadrzá previt

Upozorňuji, že stalking je trestným činem i v rámci internetu.PrasatkoPee

Díky za podporu Ikdyž si spíše myslím, že zde nejde o stalking, ale spíše o jeho snahu si něco dokázat. Ovšem, ať je to jak chce, docela mne s tím štve, ještě tedy bez ohledu na to, že tím neustále a pořád dokola zahlcuje poradnu. Spratek jeden.

osobně preferuju lenovo, i když dell taky není špatný, zvláště když má NBD záruku. Subjektivně mi levná lenova přijdou mechanicky lépe zpracovaná než delly.

No tal jsem se taky povíl, tož moc děkuju, ono Dell jsem měl a byl dobrý ani nevím to označení, ale myslím Latitude 4500 nebo tak nějak a měl docla fajn pevnou konstrukci. Teď otázka co z bazaru nebo z Aukra? Nějaký tip nebo zkušenost s nějakým prodejcem repasů? Fakt jsem v tomhle úplný trotl

mno, ono latitude je business třída dellu a ačkoliv třeba výkonově nijak nevyniká, tak by snad měla mít velmi dobré zpracování. Sám mám jeden latitude e5510 a měl jsem možnost srovnat ho s kamarádovým lenovo thinkpad t510 - podle mne jsou si ty stroje provedením dost podobné. Jinak ty staré notesy bývaly dost robustní mašiny - staré IBM Thinkpady. Delly, nebo dokonce i Acery (hlavně Travelmate).Teda nevím, ale pokud bych neměl jetý notes z fakt dobrého zdroje, tak bych do bazaru/repase nešel a radši koupil nový low-end s tím,že ho za ty dva roky oddělám.

do 15 ti tísíc zapomeňte na pořádnou kvalituale kupte asi nějaký Lenovo s AMD Puma atd, za 12 - 13 tísíc korun bez os(nebo Core i3)

resp něco jako HP mini 311, 511 a Asus VX 6

Super, dík, to jsem potřebovl, nějaké tipy a taky, že bazar ne. Ještě jednou dík.

Na práci v terénu fakt super typy. No kdo chce kam ...PrasatkoPee

PrasatkoPee - a jaké rady by jsi čekak od Z0nda s novým nickem?

Od Z0nda nic, ale že mu na to tazatel skočí.PrasatkoPee

Hrůza se na to dívat.