Potřebuji názory na tento notebook... PROSÍM! :-)

Jedná se o tuto mašinku: www.czechcomputer.cz ... Rád bych ji používal jak ke hraní her, tak na brouzdání po internetu i občasné shlédnutí nějakého filmu. Věnuji se profesionální grafice - sazba novin a ostatních tiskovin, bude NB dostačující? Děkuji za vaše názory!

Odpovědi na otázku

Pokud se sazbě věnuješ profesionálně, tak se zde neptej. Odpověď musíš znát.

Odpověď znám... Půjdu do něj, to je tutovka, za rok koupím jinej... Ale zajímají mě názory ostatních... Chápeš? Asi ne, co? Když jsi nemohoucí...

Podle počtu smajlíků bych tak maximálně usoudil, že jsi vůl. Do profesionála máš sakra daleko

Lidi vašeho typu neakceptuji... Jsou to pouze chudáci, co toho moc nepobrali, je mi vás líto!

TY JSI EMO

Výkonově bych řekl, že bez problémů - ale LCD problém bude...jednak malé, jednak asi bude za houby stát barevné podání. Na profi práci takřka 100% jistota. Ale není problém si připojit na potřebné operace externí monitor...

Ano... Počítám s externím monitorem...... To je bez problému, ale říkáte, že podle vás po výkonové stránce ok?

je to OK az na grafiku na praci ve 2D oki ale na HRY nebo 3D grafiku to moc neni

A Vy znate nejaky laptop za podobne penize, ktery by byl vybaven displayem, na ktery by se dalo koukat? Myslim tim PVA ci IPS... :o)))
K laptopu vzdycky potrebujete monitor, pokud ho nemate jen na paradu.

Velikost displaye i rozliseni jsou OK. Kazdy nepotrebuje tezkou a nepraktickou 17" kravu.

Obecne je to za ty penize pekny laptop.