» Poradna » Počítačové sítě

Potrebujem poradiť s youtube bannerom

Dobrý deň, rád by som sa spýtal či by ste mi nemohli pomôcť s bannerom na youtube a ak sa dá poradiť aj čo zlepšiť vo videách aj ako sa trochu zviditelnit.https://www.youtube.com/channel/UC7JAcsmnT8iRW4S5... Ďakujem.

Odpovědi na otázku

Radši si chlapče jdi napsat úkoly. Proč by ses měl zviditelňovat? Pomáhej rodičům a to ježdění na prkně druhým ukazovat nemusíš.

Dobrý večer Chcel som sa hlave poradiť s ytb bannerom ale ďakujem za váš názor.Prečo zviditelniť?Lebo poznám strašne veľa ľudí v mojom veku, ktorý hrajú hry na počítačoch a nehýbu sa.A ja sa snažím tých ľudí motivovať ku športu. Ale chápem , že tiež som ešte dieťa a , že ma ľudia nebudú brať vážne. Preto si cením váš názor .

Člověče, s bannerem neporadím, ale musím říct, že je příjemné překvapení, když sem přijde začínající youtuber a nechce poradit jak bezpracně získat milion followerů na nějaké stupidní gameplay videa, ale tahá děcka ven se hýbat. Přeju, ať s tím máš úspěch!

"ale tahá děcka ven se hýbat. Přeju, ať s tím máš úspěch!" Kdyby tahal ven děcka hýbat, tak vezme mičudu a jde s nimi kopat. Místo toho se bude předvádět na videu a ta děcka budou doma dřepět a čučet na to. Tomu já neříkám propagace pohybu.