» Poradna » Notebooky

Potřeboval bych zjistit zda můžu dokoupit ramky do mého notebooku

Notebook ASUS X555LB-XO071H, Prosím o radu zda se do tohoto notebooku dají dokoupit ramky.. předem děkuji za jakoukoliv odpověď

Odpovědi na otázku

Podíváš se na specifikaci svého notebooku a stránkách výrobce, nejlépe podle service tagu. Pak se koukneš, jestli velikost paměti, kterou tam máš je nižší než tak, co je ve specifikacích. Pokud ano, pak tam můžeš paměť zvýšit.

Mám počítač a koupil jsem si fifu 16 a nejde mi spustit.nevím jestli mám malou rámků co ta hra vyžaduje jak to zjistíme?

A tam to zjistím jak ?

No snad pod záložkou Memory! Kde bys to chtěl jinde hledat?

No karta "memory" přece...

https://ctrlv.cz/36Xh Co s tím ? fakt netuším :/

No a ještě karta SPD - to chceš radit každé kliknutí??

Tento notebook by měl mít 1 slot pro paměť RAM a zbytek připájen na základní desce. Do slotu lze přidat pouze 1x 8GB modul. I když je výměna RAM celkem jednoduchá záležitost, v tomto případě bude lepší svěřit to zkušenému člověku.

Takže když bych si koupil 4gb ram tak je možnost přidat to ?

Podle screenu tam máš 8GB a aktivní dual channel. Takže tam už teď je 4+4. Pokud jsou 4GB na desce + jeden volný slot, tak si koupí 4GB modulu fakt nepomůžeš. Jediná možnost je vyměnit ten 4GB za 8GB a budeš mít 4+8=12GB.

Díky :)

Máš tam 8G RAM. Potřebuješ z toho udělat videostřižnu? Na normální provoz 8G bohatě stačí.

Ptám se jestli to jde ? jde nebo ne ?

WiQiX | 25. 11. 2017 18:44

Rozober notebook a uvidis.