Potreboval bych sehnat ovladace na notebook Siemens Nixdorf PCD-4ND

Koupil jsem notebook Siemens Nixdorf PCD-4ND a potreboval bych sehnat ovladace a ruzne iformace o tomto pocitaci.Neco jsem nasel ale moc toho neni.Dekuji

Odpovědi na otázku

nebo jestli ho nekdo ma tak taky napiste

Mám PCD-5ND a zatím jsem žádné ovladače nesháněl, podstatné bylo v rámci OS (Debian Linux). Ale taky jsem ještě nezkoušel zprovoznit ani IR (nemám nic jiného s IR), ani PCMCIA (nemám žádnou kartu).