» Poradna » Ostatní

Potreboval bych radu

Ahoj mam menší dotaz v tomhle programu mam za ukol udělat nějakou podmínku která mi vygeneruje do listboxu2/3 čisla které tam jsou nejméněkrát a nejvícekrát ani nevim zda to mam dobře tak bych byl rad za menší radu díky předem private void button1_Click(object sender, EventArgs e) { FileStream fs = new FileStream("sportka.csv", FileMode.Open); StreamReader sr = new StreamReader(fs, Encoding.Default); int pocet_radku = 0; while (sr.ReadLine() != null) { pocet_radku++; } sr.Close(); FileStream fs1 = new FileStream("sportka.csv", FileMode.Open); StreamReader sr1 = new StreamReader(fs1, Encoding.Default); string radek; int x = 0; int[,] cisla = new int[pocet_radku, 7]; while ((radek = sr1.ReadLine()) != null) { string[] rozdel_radek = radek.Split(';'); for (int i = 0; i < 7; i++) { cisla[x, i] = Convert.ToInt16(rozdel_radek[i]); } x++; } sr.Close(); label1.Text = "hotovo"; int[] cisla_kolikrat = new int[49]; for (int b = 1; b <= 49; b++) { int kolikrat = 0; foreach (int cislo in cisla) { if (b == cislo) { kolikrat++; cisla_kolikrat[b - 1] = kolikrat; } } Ukázat celý příspěvek

Odpovědi na otázku

Proč do řešíš na zive.cz ??? Od toho je přece http://www.diskuse.jakpsatweb.cz Tam polož svůj dotaz

vzhledem k tomu, že ten kód podle mne není webový ale nějaký program, tak bych to spíš směřoval sem:http://www.builder.cz/cz/forum/

Příště pořádně popiš zadání,člověk musí luštit že to má asi být určení četnosti čísel sportky z .csv kde jsou asi v řádcích výsledky x tahů.Ten kód je příšernej.Normálně procházej řádky toho .csv,na pole se vykašli a dávej všechna čísla do List<int> a pak na něm akorát zavolej LINQ metody groupby,orderby,take a máš to na 15 řádek.