» Poradna » Programy

Potřeboval bych odstranit skype pro firmy.

Dobrý den potřeboval bych odinstalovat Lync neboli skype pro firmy je součástí office 365 a já ho otevřel a teď pokaždé když zapnu můj PC se mi objeví přihlášení. Jak mám odinstalovat tento program? Děkuji za odpovědi.

Odpovědi na otázku

A ten office 365 máš nainstalovanej jak? Přes c2r?

office mám přes školní email

Mně je jedno jestli přes emal, já se ptám jestli přes c2r.Když si zobrazíš správce úloh, máš tam někde proces:Microsoft Office Click-to-run- Služba Microsoft Office Klikni a spusť?

klik pravým tlačítkem na ikonuprogramu a ve vlastnostech zakázat automatické spuštění při startu OS....

Myslíte zakázat systému program "číst a spouštět"?

Dobrý den potřeboval bych odinstalovat skype pro firmy je součástí office 365 a já ho otevřel a teď pokaždé když zapnu můj PC se mi objeví přihlášení. Jak mám odinstalovat tento program? Děkuji za odpovědi.