Potplayer, aac blbne, špatný odhad délky songu a hraní ticha

v programu pot player mi někdy hrají blbě aac soubory, během hraní se MĚNÍ deklarované délka písně pak nakonec hraje ticho. Nevíte kde je v aac souboru chyba? Ne všechny soubory todělaj

Odpovědi na otázku

případně song hraje, ale ukazatel aktuální pozice (čas) se nemění (je o sekundu vyšší) než údaj o délce

odinstalovat a nainstalujte K lite pack s MPClassica Winamp

Doporučujete někomu Winamp? Nekoukal jste někdy, jaký se píše rok? Lidé, kteří používali Winamp vymřeli v roce 2000.

Tak já Winamp používám doteďka a ještě furt žiju

Winamp je klasika, to se musí nechat. Kdysi jsem ho taky používal.

Ford T je také klasika ale už s ním moc lidí v běžném provozu nejezdí.

Na audio je nejlepší foobar2000.Další použitelné přehravače na audio i video jsou windows media player, mpc-hc a vlc.Potplayer fakt ne, jak sám vidíš, je to hrozný přehravač a řešíš s ním samé problémy.ajty:k-lite instalovat nemusí, pokud jej nepotřebuje a winamp je starý nepotřebný nekvalitní krám

Jak WMP, tak VLC a i MPC se na přehrávání hudby nehodí.

A rovnako je to aj v najnovšej verzii?http://www.videohelp.com/tools/PotPlayer