Potíže se zvukem u HDMI

Ahoj,Potřeboval bych poradit.Když připojím svůj notebook k monitoru(přes HDMI)tak mi nejde zvuk,ani u repráků na PC ani na monitoru.Zkoušel jsem připojit PC i k televizi ale také to nešlo.Nejsem moc počítačový znalec a tak nevím co s tím mám dělat.Když se dívám na návody na internetu vždy je tam popsáno že jde aspoň zvuk u PC,a řeší se tam jak udělat aby byl zvuk jenom u monitoru.Já bych byl rád kdyby šel aspoň zvuk u PC.Vím že se to dá propojit i přes jiný kabel ale HDMI má přece jen lepší kvalitu. Děkuji předem za odpověd

Odpovědi na otázku

Možná to nevíš, ale HDMI má několik verzí. Takže záleží jaká je na PC, na monitoru a rovněž kabelu....

Ikona repro na spodní liště.Kliknout na prave tlačítko mouse a vybrat zařízení pro přehráváíní.Otevře se panel a tam nastavit HDMI vystup grafické karty tveho PC jako výchozí zařízení (např AMD HDMI Output ).