» Poradna » Notebooky

Potíže s připojením ntb k TV skrze HDMI kabel

Ahoj.Lidi mám trošku komlikace se sledováním filmů skrze notebook napojený přes HDMI kabel k plasmě LG. Včera to fungovalo úplně normálně - hned po zapojení do obou zařízení vše klasicky naběhlo a bylo to. Nikdy problémy se zvukem nebo obrazem.Jenže včera se mi ntb vypnul do úsporného režimu a když chci klasicky pustit něco přes ntb na větší televizi, tak ani ťuk. Nic nenaběhne - na TV jen bliká „není signál“ a ani notebook nereaguje na připojení.Nemáte s tím někdo zkušenosti a čím by to mohlo být? Jsem trochu antitalent na nějaké nastavení programů apod. :(Jinak mám ProBook 4320s HP, TV je trochu starší plasma od LG a HDMI kabel je od HAMY asi 10 m jestli to něčemu pomůže.Díky moc

Odpovědi na otázku

A restartoval si ho z toho úsporného režimu? Vypni režim spánku, i ten hybridní, a zkus to.

Ještě doplňuji info, že jsem zkoušela třeba restartovat obě zařízení a nijak se situace nezlepšila.. A jiný HDMI kabel jsem tyky zkoušela a výsledek stejný

Skusil by som aktualizovat ovladace VGA (grafickeho adaptera), pokial notebook obsahuje 2 adaptery (Intel + NVIDIA) tak radsej oba, aj ked v tychto pripadoch (NVIDia optimus) je HDMI fyzicky napojeny na NVIDIA GPU.Navstivit stranky vyrobcu a stiahnut a nainstalovat najnovsi ovladac GPU by mohlo pomoct.Tiez moses skusit stlacit Win+P pre rezim prezentacie a uvidis, ci to nenabehne.

Win+P jsem zkoušela a na TV se to nechytá.. zkusím ještě ty aktualizace a uvidím. Každopádně dík za radu