Potíže s přehráním filmu z Verbatim externího HDD zapojený do DVD

Dobrý denmám potíže s přehráním filmu z Verbatim HDD zapojený do DVD.Disk je 1TB. Filmů na něm map asi 16.Problém je, že když si chci pustit film z hardisku normálně přes DVD, tak se stane to, že kostičkuje a zvuk je jako ze škráblé gramofónové desky.Ve windowsu jsem už disk kontroloval, jestli tam není vir a nebo chyba.Chyba nebyla a virus taky ne.Kde by se chyba mohla nalézat ?

Odpovědi na otázku

Pravdepodobne v DVD prenravaci.