Potíže s novou HP LaserJet Pro M14-17

Ahoj, nová HP LaserJet Pro M14-17 nechce tisknout, pouze z Poznámkového bloku nebo zkušební stránku. Z PDF nebo z Office a jiných ne. Co s tím?. Dík

Odpovědi na otázku

Jsou nainstalované správné ovladače? Nemáš na ní nastavený jiný typ papíru nebo jinou velikost?

Jsou, jinak používám W7 Sp1 a s nastavením se už bavím 2 dny

Co to znamená "nechce tisknout"?Windows tiskárnu vidí? Jak je připojena? USB nebo WiFi? Ovladač PDF tisku ani Office tiskárnu také nevidí?Nějaké chybové hlášení?

Návod (PDF) k použití zde:http://h10032.www1.hp.com/ctg/Manual/c05646631

Vidí, i původní inkoustovku(stále funkční), tisknout do PDF taky jde. Z PDF jde tisknot pouze něco naskenovaného, ale formulář ne. a Jinak pouze neformatovaný text z poznámk.bloku

Pokud to umí tisknout obrázek, ale ne vektory, pak si myslím, že nejsou správně instalovány správné ovladače.Windows si neumí najít ovladače samy?

Nenabízí k této tiskárně

Když ono samo ne, tak někdo něco...https://support.hp.com/ie-en/drivers/selfservice...

Asi jsme si nerozuměli, tyto ovladače jsem instaloval

Tak říkáte, OS Widows tiskárnu vidí. Vidíte ji tedy v seznamu "Zařízení a tiskárny"?Pokud ano, co udělá klik levým tlačítkem myši na tomto zařízení? Nejsou nějaké tiskové úlohy ve frontě? Je nastavena jako výchoxí?Zkuste ještě odpovědět na tyto otázky:Co to znamená "nechce tisknout"?Jak je tiskárna připojena? USB nebo WiFi? Dialog ovladače PDF tisku a dialog tisku v Office tiskárnu vidí?Nějaké chybové hlášení?

Ovladače jsou aktuálnív "Zařízení a tiskárny" je a nastavená na výchozípřipojená jako USBDialog ovladače PDF tisku a dialog tisku v Office tiskárnu vidíDám tisk z PDF nebo Office pošle na tiskárnu, ale nevytiskne a v tisk. frontě není

"nechce tisknout, pouze z Poznámkového bloku nebo zkušební stránku"... tyto úlohy se objeví v tiskové frontě?Není v okně tiskové fronty omylem zaškrtnuto "Používat tiskárnu offline"?

ne, nic takového

Tak problém je možná ve Win. Když aplikaci ze které chci tisknout spustim jako správce, tak tiskne, jinak pouze poz.bloku. A děkuji za snahu o pomoc.