» Poradna » Ostatní

Potize s klavesnici

nejak mi blbne klavesnice. koupil jsem sei klavesnici do USB a chova se nejak divne.
napr. nejde oznacit text SHIFT+Sipka do strany, ALT+64 nepise zavinac, ale musim ho psat CTRL+ALT+V.
neni to divny?

Odpovědi na otázku

Text se označuje Ctrl + SHIFT+Sipka do strany....Jaké máš drivery? Já jsem žádné nedával a nechal to na WXP, funguje bezvadně včetně multimediálních kláves.

Sorry, s tím Ctrl to označuje celá slova, nějak jsem si to neuvědomil. Ještě jednou pardon. Samozřejmě to musí jít i bez toho.

no ja prave taky zadne nemam. Bylo to OEM baleni. tak sia si nejky budu muset stahnout.

Jen tak pro srandu králíkům, zkus to hodit do jinýho portu, uvidíš, třeba to něco udělá. I když je to možná blbost.