» Poradna » Notebooky

Potíže s internetem

Zdravím,mám takový problem. Pokud hraju jakoukoliv online hru například Counter strike, WoW atd. seká se mi. Fps jsou v pohodě, ale s pingem je problém... Tak 10 vteřit jen ping při normálu (30 - 50), najednou se ve hře vše sekne (ping se nijak nezmění) a po dvou až třech vteřinách odsekne.. A takhle se to stále opakuje pořád dokola, až do té doby co mě to nepřinutí hru vypnout. Na internetu se vše načíta rychle, jen je problém v těch hrách. V příkazovém řádku jsem zkoušel pignout napřiklad seznam.cz (ping seznam.cz). Po každé šesté, sedmé (pokaždé se to mění, ale pohybuje se to kolem 6,7 a 8) odezvě příjde hláška "request timed out". Nijak by mě to nezarazilo, kdyby se to neobjevovalo po takových intervalech. Také jsem si řikal, že to časově odpivídá tomu co se mi děje ve hrách. Nevíte čím by to mohlo být ? Děkuji za následné odpovědi

Odpovědi na otázku

Ještě dodávam, že u jiných počítačů se tohle neděje.. Jsou připojeny na stejnou WiFi.

jestli hrajes zvlaste online hry pres wifi kartu v pocitaci, tak se potom nediv a reseni je pouzit kabel

Máš pravdu to pomohlo, ale být v kuchyni stále připojený na router není úplně řešení. Je tu nějaký další způsob jak tento problém vyřešit?