» Poradna » Programy

Potíže s bluetooth na noteboku MSI

Ahojda lidičky prosím pomozte mi s bluetooth,mám notebok MSI a telefon Sony Ericson K800i nemám USB kabel a přes bluetooth mi to nejde připojit píše mi to :Bluetooth že není ready tak nevím jak to mám nastavit,odpovězte mi někdo prosím děkuji Martis

Odpovědi na otázku

A jsou nainstalované ovladače Widcomm nebo defaultní Windowsí ? Widcomm fakt nedoporučuju, vůbec se mi to s nimi na HP notebooku zprovoznit. Za to když jsem si vytvořil "ovladač" (jen INF soubor s Device ID) a pomocí něj nainstalovat Windowsí ovladače, šlo všechno hned hladce.

nevím jestli to mám nainstalovaný ale asi jo mám tam modré zuby bluetooth setting,Bluetooth Information Exchanger,Wireless File Transfer,User's Guide tak nevím co s tím

Tak ano je nainstalovaný,píše to že toto zařízení funguje správně ale pořád to nejde,co teď?