» Poradna » Ostatní

Potenciometr 6Channel

Asi neumím Emericky ale co znamená těch 6Channel?http://www.ebay.com/itm/new-6-channel-20K-6-A...

Odpovědi na otázku

6 kanálů

Na to bych sám nepřišel, a co to znamená?

Že se jedná o 6x 20K potenciometr / drah.

Co asi? Ty bys Srallbotko snad mohl vědět co to znamená...Mono poťák-jeden kanál, Stereo poťák-dva kanály, dvojitý poťák. 6 kanálů...

To si koukal na ten obrázek nebo jen hádáš z nadpisu? Tak se podívej a ukaž mi jejich vývody.

1) V textu je jasně napsané "6CH Remote Motor ALPS Volume Potentiometer Control Adjust 20K*6 With Remote" ..20Kx62) Vidíš tam ty bílé konektory? Řekl bych, že těch pinů je tam dost. A třeba to má společnou zem pro všechny odporové dráhy-jeden pin.

Čili pokud to má spol. zem pro všechny kanály, tak pro samotný poťák by stačilo 2x6+1 pinů. Těch bílých je tam víc.

Pozitrone, já si je koupil, jsou tam 2, tj. stereo, já jenom prostě jestli se tím nemyslej ty vývody, těch je 6, z toho dva jsou spojený (ty dva modrý na proti sobě). Ty bílý a jeden modrý jsou na čidlo, napájení a displey.

A jak má kdo poznat jen podle obrázku a popisu. Podle toho se dá předpokládat, že to má těch 6 odporových drah. Jestli to tak není, tak asi prostě kecají. Nebo tím možná myslí 6 kanálů toho dálkového ovladače, možná můžeš ovládat 6 těch poťáků. Ale je to jen dohad, když není popis, tak nic jiného nezbyde.

Nejhorší na tom je že tvrdí všichni překupníci, maximálně napíšou jenou jen 6CH, jasně jak není schéma není co řešit, nj.n.

Kdyby se někdo obtěžoval zagooglit, tak jste se tady nemuseli hádat.Zapojení vývodů:http://www.baosell.com/img/1001/66e449c8bb7c9100...

To není ale ono, se podívej pořádně ... Mám takový potuchy že dřív to tak možná bylo ale teď už né protože tam je ten displej, tak by se jim ty svorky tam nevešly.