» Poradna » Web a internet

Posunuty zvuk pouze u jednoho filmu na vsech stránkách na internetu.

Zdravim,chci si pustit už asi týden film ,,krizivatka smrti 2” na internetu,ale vždycky mám posunuty zvuk.. u ostatních dílu,filmu,seriálu nic.. vše funguje v poradku, akorát u tohohle konkrétního filmu je zvuk dozadu.. na všech webových stránkách,přes všechny různé přehrávače..zvuk je stále dozadu.. ptal sem se přátel,zkoušeli to a maj zvuk vždycky v poradku.. přes jakýkoliv jiný PC,nebo telefon to jde,pouze mě ne 🙈☝️.. neví nekdo co stim? Díky předem A.S

Odpovědi na otázku

Aha 🤔 to je divny.. zkoušel si pustit i přes jiný prohlížeč?

Ano zkoušel.. stále stejně..

V dnešní době není úplně nereálné, že stránky film embedují, takže ve skutečnosti se díváš všude na ten samý soubor jen prostřednictvím jiných webů, záleží kolik různých stránek si prohlédl. Řešením by v takovém případě bylo buď najít web s jiným zdrojem nebo tento stáhnout a upravit (pokud se v příčině nepletu). Obojí tak trochu opruz.

Zkoušel sem více zdrojů,více prehravacu.. i když všechny stránky mám totožný 3-4 přehrávače tak ani jeden

" na všech webových stránkách,přes všechny různé přehrávače"myslíš tím placené webové přehrávače jako HBOgo, netflix, Itunes atp. - na těch si to zkoušel ? Nebo nějaý warez weby kde jsou načerno k přehrátí filmy a seriály ??Četl si podmínky téhle poradny ??

Tak to bych si stezoval u provozovatele, kdyz uz za to platis...

Doporučuji nekrást a zaplatit si legální zdroj. Tam to určitě posunuté nebude

Jak na warez stránkách,tak ale i třeba na o2 TV.. ovšem jen když to poustim přes PC (konkrétní)..

Tam je to taky posunuté 😀... je to film z roku 2000.. jen se divím ze není na YouTube..

Když to přátelé mají v pořádku, máš nejspíš nějaký problém s kodeky v počítači. Stáhni si ten film do počítače a použij nějaký přehrávač, který používá vlastní integrované kodeky, třeba MPC-HC.