» Poradna » Mobily

Posun kurzoru pomoci klavesnice

Zdravím, lze u Androidu na klavesnici posouvat kurzor v textu jako jsem byl zvykly u Blackberry (poklepani) a iPhonu (pridrzeni)? Je ohromne nepohodlne to posouvat dotykem "primo" v textu. Dekuji

Odpovědi na otázku

Nejen kvůli tomu jsem začal používat klávesnici SwiftKey. Tam se dají zobrazit kurzorové klávesy.

koukni sem https://forum.xda-developers.com/ šlo to přes tlačítka volume posouvat kurzor

Ja pouzivam Smart Keyboard pro, ktera to taky umi. Jednak mohou byt sipky stale dole, nebo si muzes dvojim klikem na tlacitko vlevo dole prepnout na numerickou s sipkama.

me funguje na defaultni klavesnici posovani doprava/doleva posouvanim prstu po mezernikunahoru/dolu to samozrejme neumi