Posudte PC

Hi, chystam sa kupit PC , nie skladany , vybral som tento h10025.www1.hp.com ...
- HP Pavilion Elite m9363.cs Desktop PC , neviem bude grafika postacovat na hry ako Crysis alebo Call of Duty 4 popr.nejake auta napr. Pro Street . alebo Bioshock ? Dakujem .

Odpovědi na otázku

Pridam tam este zvukovu kartu Creative Audigy 2 .

Tak tu bych teda určitě nebral měl jsem Audigy 1 a to byla hrůza, pak Audigy 4, sice o něco lepší ale furt bída, od té doby už mi creative nesmí do baráku. Pokud chceš samostatnou zvukovku, tak docela vychvalovaný je Asus Xonar, ale osobní zkušenost s ním nemám.

No lenze audigy 2jku mam teraz v old pc , novu mi netreba , tato staci , mam 6.1 repro creative inspire 6700 na audigy 2 jak stvorene

Vpohodě sestava, stačit bude .

na hry to stačit bude, ale nějak dobře složená sestava to nebude .... 9800GT s 1GB, G33, 460W noname - napiš cenový limit, něco složíme, pokud teda netrváš na PC od HP

Dobre dam podmienky :
1 . NESMIE byt skladany
2. Musi byt na splatky
3. Obchod na slovensku - e-shop
ked nieco dobreho najdete budem velmy vdacny , nemusi byt hp Thanks

este to podst. cena do 30000

img374.imageshack.us ...

na czc ti to složí i otestují - na slovensku třeba alza.sk - pokud si tím neskládaný myslel něco od profi firmy (hp, dell ...), nevidím důvod proč, pokud to je herní sestava - ta mnou navrhnutá bude mít parádní výkon i kvalitní komponenty

1. VŠECHNY jsou skládané. Jak myslíte, že vznikají? Komponenty naskákají samy na místo? Rozdíl mezi skladači je v poskytovaných přidaných službách, obchodním jménu, atd. Ovšem to vůbec neznamená, že "značková" skládačka musí být apriori mnohem kvalitnější než skládačka nějakého nadšence. Velcí skladači na základě obchodního jména vyrábí velké série a proto si mohou objednat upravené komponenty...

2. I komponenty jsou na splátky, aspoň v ČR a to hodně dlouho.

3. Byly zmíněny CZC, Alza, jistě působí i jiné firmy...

eshop.x-computers.sk ...
- celkom dobry skladany pc
- dokupis OS a monitor a mas plnohodnotny pc...

Rozhodol som sa inac , upgradeujem terajsi pc , teraz je :
Intel Pentium 4 HT 2.4GHz
MB - Gigabyte 8IPE-1000 - Agp 8x
GPU - ATI Radeon 9800 Pro 128MB
RAM - 1500 MB
Zdroj 350W - zn.nevem
Zvuk Creative Sound Blaster Audigy 2
HDD SATA - Seagate Barracuda 120GB
no , skrinu + hdd + zvuk si necham a vymenim:
MB ZA ASUS P5B SE
Intel Core 2 Duo E8400 - 3GHz , 6MB L2Cache
Sapphire Ultimate ATI HD3870 512MB GDDR 4 PCie
RAM Kingston DDR 2 2x2GB
Zdroj Eurocase 500W
+ novy monitor Samsung 2043NW - 20"
vychadza mi cca 2000 , lenze som nasiel na asus.com ze pre tento procesor Core2Duo 8400 treba updateovat bios na new version , spusti sa mi aspon pc s unkown processor , alebo tam vopcham
Pentium 4ku - este je na tejto doske podporovana , a flashnem to?Thanks

oprava vychadza 20 000

jak můžeš chtít tohle upgreadovat.?

???

"...Zdroj Eurocase 500W..." to myslíte zcela vážně, nebo jste masochista?

Myslim zeby mali fungovat obe altrernativy flashovania { dolezite je aby sa pc spustilo },kup si este novy HDD - ten povodny ti uz stacit nebude a skor ci neskor musis kupit new [ je to polozka okolo 2000 sk za 500 GB ]a ked kupis aj skrinu taq mas doma 2 pc.....jedine coby som si nechal je ta zvukovka....

Chcem upgradeovat , lebo podobny pc ale zostava stoji okolo 25-27000 BEZ monitora.Nad hdd pouvazujem,neviem bude na tuto dosku pasovat SATAII 300 ? Skrina ostava urcite.

?

SATA II pasuje na všchny dosky od roku 2 1 2 3...jo bude