Postupné padání fps

Zdravim. Budu velice rád za každou radu. Jedná se o to, že mi postupně padají fps. Příklad- 1. bitva we wot... 90fps, 2.- 60fps 3.- 40 fps až to spadne stabilně na 15-20 fps. A pak už gafická karta neni v žádné zátěži, teplota minimální... do 45°C, stejně tak i cpu. Po restartu pc je zase na chvilku vše v normálu- 90fps, a po chvíli to začne padat znovu... AMD Phenom II X4 980, ASUS MATRIX GTX580 P, 8gb ram. Díky.

Odpovědi na otázku

Stahni detaily. Moje r9 270x 4Gb jede na 98%

V tom problém neni, hraju na tohle nastavení a stabilní fps od toho optimalizačního patche. Což už bude tak půl roku....

Mozna memory leak hry, nebo grafiky.Jestli za to muze hra, tak nic nenadelate, leda pockat az to opravi. Mozna by pomohlo vice RAM na oddaleni (u GTA 5 to pomaha/pomahalo, myslim, ze to nejakym patchem vyresili).Jestli se jedna o leak z grafiky, tak bych zkusil starsi ovladace - nV posledni dobou v novych driverech nejak casto kripli starsi karty.

Ovladače mám starší a přesně ty co potřebuju. Už cca 2 roky vše funguje bez problému. Až poslední dva dny... Ve hře problém nebude. Nejsem zrovna neznalej pc... Ale s tímhle jsem se nikdy nesetkal.

Aha, drivery stejne, zaclo to blbnout posledni dobou - nemela hra nejaky update? Ten by to zpusobovat mohl, proste se chybicka vlozila ...

Pokud je problém ve hře, tak jsem jedinej, komu to dělá problémy. (forum prozkoumáno)

CPU - šáhni na chladič nebo ho vyčistiprogramy na měření teploty CPU můžou kecatPřehřátej CPU spadne na 800MHz v zátěži - je to jeho ochranaPhenom II v zátěži musí být pod 60C

Mám teploměr s regulací NZXT, je poměrně přesnej... Na 60C se dostane jen v létě Chladič je v pořádku, čistej a ruku na něm v klidu udržim...

tak mu dej test nějakej, třeba hot cpu tester, nech ho běžet hodinu.kounkni na cpu-z jestli ti nepadá frekvence CPU

WOT zatěžuje nejvíc grafiku. A každým novým updatem to je horší. hraju to už asi 3 roky a pozoruju jak fps klesají jedu na fhd a full detaily a mám 60-70 fps

Dost se obavam, ze to bude souviset s temi starymi ovladaci. Jak postupne ladi grafiku ve hre, tak zrejme uz nove funkce narazily na nejakou nekompatibilitu.Zkuste nove.PS: Mate dost RAM? Chce to 4GB.