» Poradna » Programy

Postranní panel windows

Dobrý den, stáhnul jsem si aplikace do postranního panelu windows. Často je používám, ale nemám rád aplikace, které jsou náročné na mojí paměť (RAM). Postraní panel je docela náročná aplikace a tak se ptám jestli nějak jde optimalizovat nastavení aby byl panel méně náročný na pameť RAM.
Děkuji CH3ATY

Odpovědi na otázku

Zkus si stáhnout sp2 rc1 pro visty. Ten aspoň trochu ho optimalizuje

Ať ještě počká, za chvíli bude SP2 venku, teď by se stával zbytečným pokusným králíkem, i když by se třeba nic nestalo... A kolik máš paměti, že ti to tak vadí... Paměť je v počítači proto, aby se využívala, ne aby ležela ladem.

mam 2GB ale proste mi to vadi :D vetsinou mam zaplejch aspon 5 programu atd....SP2 si dam urcite....i kdyz pisou ze to neni nic moc.....