» Poradna » Počítačové sítě

Poštovní schránka u poskytovatele O2

Dobrý den.Na Pc Windows XP Home mám nové připojení na internet od O2.Internet ADSL2048.Obdržel jsem telefonicky uživatelské jméno a heslo.Marně sháním na stránce "Technozona" informaci nebo postup jak vytvořit na O2 e-mailovou schránku.Poradíte někdo?Dík za odpověď.

Odpovědi na otázku

Vždyť si odpovídáte sám. Máte jméno a heslo ke schránce, která tudíž existuje. Schránku nevytváříte Vy, tu vytvořila O2 a sdělili Vám uživat. jméno a heslo. Musíte si jen vytvořit účet v poštovním klientu (na př. Outlook Express). To za Vás bohužel O2 neudělá.

server odchozi posty smtp.iol.cz vyzaduje zadat heslo, tudiz nastavit!