Postaci vykon NTB?

Ahoj, mam dotaz, moc notebookum nerozumim a tak jsem tady

Manzelka si usmyslela ze chce notebook, takze jsem dal inzeraty na vymenu jejiho PC za notebook.
Dostal jsem nabidku na vymenu na nejaky FIC LM7WV - www.fic.com.tw ...

Ted mi jde o to jestli ji ten notebook bude stacit, jedna se o beznou praci (chatovani, sem tam se podiva na divx a na streamovane video z netu), nic jineho nedela jelikoz nic jineho neumi

Jeste mi jde o pamet, koukal jsem ze do NTB se pouzivaji nejake SODIMM s 200pinama typu DDR2, to teda znamena ze si muzu dokoupit napr, dalsi 1GB teto pameti? A disk tam bude asi reseny 2,5" sata nebo jak to tam je? Kvuli zvetseni.

Baterie je prej KO, vydrzi cca 5minut provozu, da se nejak repasovat nebo mam koupit novou?

Baterie ma oznaceni: SMP-LMXXSS3
Notebook ma oznaceni LM7WV

Odpovědi na otázku

Pokud je mi známo,tak FIC dělal jen základní desky pro PC a co jsem je měl,tak nikdy nebyly zrovna extra kvalitní,takže mi to přijde jako pitomost,ale jak tak koukám na ty jejich stránky,tak tam NTB opravdu jsou,o jejich kvalitě těžko polemizovat,ale jestli je to jako s těma deskama,tak od toho raději ruce pryč.Informace jsem si o tom našel,je to platforma VIA,takže je to spíš netbook,něco jako zde dnes recenzovaný Acer Ferrari.Na ro co píšete by to stačit mělo,ale protože je to použitý NTB,navíc od značky která se proslavila výrobou mizerných desek,raději bych si ten NTB pořádně vyzkoušel

Na tu otázku nelze odpovědět jednoznačně , ano na kancelář a intert stačí ale... ....pokud na to nacpete MS Offce, x přehrávačů , x prohlížečů, lišt do IE , nebude to stačit.

HW stačí ale musíte mít úměrnou zátěž

urcite nekupovat!
Prodal bych nejprve vase soucasne pc treba na aukru nebo na inzerat.
Pote dejte vedet kolik korun chcete investovat do nb.

Tak ted nevim jak teda. Nabizim mu:

Základní deska DFI LanParty NF3 UT250gb (UV konektory a patice)
Procesor Amd Athlon64 3000+ 64bitový
Operační paměť Adata DDR 400mhz 1GB
Hdd Seagate 120GB 7200ot.
Optická mechanika DVD Teac + 3,5“ FDD
Zvuková karta SB Live 5.1digital
Výkonná grafická karta Ati X1950PRO 512mb AGP

+19" CRT monitor Adi + klavesnice a mys

Tak co myslite?