» Poradna » Windows (a jiné OS)

Pošta

Měl jsem windows 8.1 a spokojenost, ale podlehl jsem propagaci a nainstaloval Windows 10, které mne neuspokojili, a tak jsem reinstaloval zpět Windows 8.1. Po provedené instalaci 8.1 jsem zjistil, že se mi neotvírá aplikace pošty a kalendáře. Po zapnutí počítače se objeví základní obrázek plochy s dlaždicemi. Dlaždice Pošta i Kalendář po kliknutí na kteroukoliv z nich zaplní svou barvou celou plochu obrazovky, ale ihned se vše vrátí na základní obrázek plochy a aplikace se neotevře. Před přechodem na win10 to šlapalo. Provedl jsem novou instalaci 8.1 a problém trvá. Jinak všechny ostatní aplikace pracují,Díky za radu, Karel

Odpovědi na otázku

Skus postup repair apps cez PowerShell, spusti ako správca;Get-AppxPackage -AllUsers| Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register “$($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml”}Vlož text so PowerShell, reštart PC.

A kde je dotaz ?