» Poradna » Windows (a jiné OS)

Pošta ve win.10

Zdravím.Jak přidat složku do Pošty ve win10.Děkuji za odpověď.

Odpovědi na otázku

Vnáhledu všechny složky nemám +.Tenhle návod už jsem zkoušel.

No a pozeral si aj sekciu "Řešení problémů" na konci toho článku?

Jak přidat složku do pošty ve Windous 10

Jestli využíváš účet přes IMAP, tak si složku přidej na serveru, kde máš poštu, ve Windows poště se ti objeví sama.

Zdravím.Používám IMAP,ale ještě bych potřeboval poradit,jak se na ten server dostanu,není tam heslo?Mohl bys prosím pár podrobností?Díky předem.