» Poradna » Ostatní

Posouzeni pc do 1400 euro . Nemám neco zmenit ?

Odpovědi na otázku

Já bych vyměnil obchod. Radši bych to koupil u nás než v německu. Nemecký windows bych totiž nechtěl ani náhodou. Tam bych ničemu nerozuměl.

Diky za radu , ale ja bydlim v nemecku , takze je to lepsi si to koupit tady kvuli zaruce.

Budeš taktovat? Pokud ne, neber K procesor. Pokud ano, bral bych tu jejich službu pro OC a nechal to nataktovat je, a k tomu lepší chladič. Nejspíš ten Dark Rock 3. Brát 2x4GB je blbost. Zabírá to místo a výkon navíc není. Navíc pokud budeš dělat OC, ber lepší paměti, 8GB DDR4/3200MHz.U grafiky bych si připlatil za MSI chladič, je to znát. To samé u základní desky, bral bych zase MSI, kvůli lepšímu chlazení.120GB SSD je sakra málo, půlku zabere systém a už je to v prčicích. Windows je v ceně?

Vždyt tam má i 1 TB klasický hardisk na věci a na windows jako takový stačí ten SSD co tam má-120GB. Operační pamět muže vždy rozšířit na 2x8GB. Je to dobře rozdělené - na op.systém SSD disk a na data klasický hardisk s dostatečnou kapacitou.

Definuj "dostatečnou". 1TB může být hodně i pekelně málo. 120GB u SSD je ale určitě málo, nehledě na takovou tu nemilou vlastnost některých SSD disků.

Win 10 sežere tak okolo 20GB a na další věci okolo systému snad 100GB stačí ne. Jako základ 1 TB je snad dost? nebo né?Mě teda stačí.Na minimacu mám disk jen pro systém a data mám bud na one drive či externím hardisku.

Jasný, ale porovnávat minimac a herní PC je trochu mimo. Win10 mi aktuálně zabírá 55GB, protože insider a asi i bordel po předchozích upgradech. Dá si na to nějakou hru, aby mu najížděla rychle a má plno.

Diky za rady, ten procesor taktovat nebudu takze tam asi dam i7-7700 normal.

Já tedy nevím... Nechcete počkat na CoffeLake? Kromě toho jestli ten seznam chápu, tak bych měl dosti výhrad i tak. 1) Skříň je "iBUYPOWER Element Gaming" ? Tedy ta s červenými svítícími větráky? Ponechme stranou světelnou šou a přejděme ke chlazení. Jestli dobře koukám, tak ty ventilátory kryje vepředu sklo/plexi??? Vždyť to brání cirkulaci vzduchu..2) 2400MHz ram paměti pro taktovací procesor není nic moc. Pro netaktovací jiné nemají cenu, pak by to bylo OK.3) Ta GTX 1070 je reference? Pokud ano, tak nebrat!4) Z270 PRO4 je základní model, pro nějaké extra taktování nevhodný. Nemá dokonce chlazenou část kaskády. Pro netaktovací pak stačí B250, nebo pokud chcete něco lepšího tak H270.5) Určitě nepotřebujete zdroj 630W! A ještě k tomu od Thermaltake. Vzhledem k timu, že i 500W silver Bequite je dražší, tak to asi žádný zázrak nebude. NA taktování asi nic moc.6) 120GB ssd je opravdu malé!! Na něj chcete instalovat i hry! Ze 120 vám zbude cca 110. 20GB win, něco programy a zbude cca 80GB, možná ani to ne. Pitomé GTA V má samo 70GB!!!Přiznám se, že se v tom trochu ztrácím a nějak jsem nenašel ceny komponent, jen příplatky, přesto si myslím, že za 1400€ (tedy cca 37800Kč) to musí jít lépe.