Poslete mi prosim tento soubor MSVCRL.DLL plís

MSVCRL.DLL je v systemu32mam win xp sp2 IE 6verze 6.0.2900.2180.xpsp_sp2_DGR.061219-0316pokud mate tuto verzi paradaale stacimi jen kdyz mate win xp sp2 a IE 6dik

Odpovědi na otázku

Zdá se, že to je součást Keylogger.Trojana, takže to (doufejme) většina uživatelů ve svém počítači nenajde.

tak takprobel vyresen - doufam

správny názov je msvcrt.dll a nájdeš ju na inštalačnom disku windows,stačí napísať do príkazového riadku sfc/scannow

Tvůj instalační disk a tazatelův System 32 bych nechtěl mít ani náhodou.

microsoft visual c++ runtime dll je štandartnou súčasťou operačného systému windows,tak neviem čo sa Ti na tom nepáči a v čom vidíš problém

Je rozdil mezi msvcrT.dll a mezi msvcrL.dllSpyware schvalne voli jmena co nejvic podobna systemovym knihovnam, popr. stejna jmena a umistena v jinem adresari.

ja som hovoril o správnom názve pre knihovňu,msvcrt.dll,a tá je na inštalačných cd systému windows a je súčasťou operačného systému,sfc slúži na kontrolu systémových súborov a v prípade ich poškodenia vyextrahuje originálnu verziu z inštalačného disku a nainštaluje do systému na ich pôvodné správne umiestnenie a poškodené modifikované vymaže,zato som nepochopil úplne tú poznámku prispievatela predomnou,že by nechcel mať môj inštalačný disk,resp.mi nieje jasné,čo tou poznámkou myslel

Hovořil jsi o jiném souboru, než na který se Max ptal. Mimochodem Max ohlásil včera v 17:16, že je problém vyřešen.

problém je síce vyriešený,ale sám autor pôvodnej otázky dodáva slovíčko-doufám,čo znamená,že to nemusí,ale môže znamenať definitívne vyriešenie problému.Okrem toho,msvcrt.dll nieje msvcrt.dll ? originálny názov súboru a ktorý je zároveň súčasť systému,za ktorý sa zamaskoval nejaký vírus/spyware/trojan je msvcrt.dll,chcel som tým len povedať,že originálny súbor nemusí nikde zháňať na internete,má ho na inštalačnom cd windows a obnoví jeho originálnu správne pomenovanú verziu na správne pôvodné miesto pomocou príkazu sfc/scannow.Ospravedlňujem sa za svoju snahu niekomu pomôcť