» Poradna » Windows (a jiné OS)

Poslední W10 Store

Zdravím,našla by se tu dobrá duše která by mi nahrála obsah složky C:\Program Files\WindowsApps\Microsoft.WindowsStore_11709.1001.27.0_x64_xxxxxxxx?Při April update se mi přepsala verze storu na tuhle, ale do složky Windows Apps se nic novýho nenahrálo.(Store se nespustí a nainstalovat taky nejde protože v systému je zapsaná tahle verze která ale fyzicky není přítomna)Vše ostatní funguje, tak kdyby se našel někdo se stejnou verzí storu a byl ochoten jí nahodit, byl bych rád, ať to nemusím znova celý s nejistým výsledkem překopávat.Díky moc za pomoc.

Odpovědi na otázku

A co obnovení systému to nejde ?

Bohuzial, mam verziu Microsoft.WindowsStore_11805.1001.2.0_x64

Nainstaluj si interop tools, odinstaluj Store a dle verze kterou chces si nainstaluj Store znovu.

Nenainstaluju žádnou aplikaci jelikož nespustím store.

Ten "interop tools" se neinstaluje ze Store.

https://1drv.ms/u/s!AlMjGT4-IWrQi8pVy3Avrg1vJhokAw