» Poradna » Počítačové sítě

Poslední dobou blbne ICS

Poslední dobou mi blbne sdílení připojení k internetu, přes virtual wifi access point na notebooku ( kde je ICS Kabel-wifi ap), ke kterému je připojen telefon, Obama jí statíckouIP, pc 192.168.0.0.1, stejně tak i dns a bránu v nastevení TCP IPv4 ve vlastnotesech, tel má ..0.3sledoval jsem traffic na wifi a třeba jsou vidět DNS requesty z telefonu .0.0.3 na PC .0.0.1, ale vrací se odpověď DNS response=Refused. Rovněž taky z telefonu odchází ICMP pakety Destination Unreachable (Port Unreachable, port je 53, což je dns)? Proboha proč ten telefon ty pakety vysílá?Zjistil jsem že pomohla až jedna věc, v službách restartovat Klient DNS a nebo(zkusil jsem vždy obě) Klient DHCP. Chtěl bych poradit s tou chybou, kde vznikl problém.

Odpovědi na otázku

Jo, ta chyba se projevuje náhodně, někdy (třeba při novém spuštění start hostednetwork nebo připojení telefonu) to jde bez problému a někdy to takhle kixuje

To bude tím, že sem padesátkrát denně pokládáš jeden nesmysl za druhým a tvoje internetové připojení už se toho nechce účastnit!

Koukám že to nemá cenu ani ráno. Sem myslel, že po flámu ten alkoho vyprchá.

njn, nemáš tolik chlastat

Á, Pavelka má nový nick! Týden tu nejsem a nikdo si toho nevšimne......to vám nepřijde divné, že zde dává x dotazů denně?

já to vim už dávno

Tak jsi jeden z mála. Protože by na něj jinak nereagovali.