» Poradna » Web a internet

Poslední díl týden mobilně není v 720p?

Dobrý den,včera mi byl smazán dotaz ohledně doplňku ad*lock , ale čert to vem, už jsem si tak nějak zvykl na vypínání tohoto doplňku nebo hledání skrytých videí přímo na youtube. Bohužel dnes mě překvapila další pálka, a to ta, že týden mobilně není v 720p verzi, pouze 144p, 240p, 360p, 480p a najednou 1080p . Zajímalo by mě co se stalo, zda-li to youtube špatně překonvertoval nebo je to zase nějaká vychytávka od člověka, co dané video upravoval, renderoval a následně i nahrál na youtube. Tohle už přeci není normální.Zde přidávám screen chybějící kvality: http://s20.postimg.org/t3rghy7ql/screenshot_78.pngKomu to přijde jako prkotina, tak pro mne nikoliv. Na tabletu máme slabší wifi a sledování ve Full HD tudíž není zcela možné a 480p je příliš kostičkované a nekvalitní na 1280x800 displeji.

Odpovědi na otázku

Věřím, že to pro tebe není prkotina. Týden mobilně jsem nikdy nesledoval (ani nevím co to je), ale teď jsem si pustil http://www.youtube.com/watch ve 480p na 24" 1920x1080 a z běžné pozorovací vzdálenosti to příliš kostičkované nevidím. Takže díky za upozornění, asi už budu muset zajít na oční.

Spíš YT zase něco pokálel a 720p se tam objeví třeba po týdnu.

stále tam je 144p a to je najdôležitejšie A súhlasím, že 480p je už pozerateľné ak nemáš 27" 2K a nepozeráš sa na to z 30cm (ak zistíš rozdiel aj na 21" 1080p LCD zo 60cm, tak ja som slepý)