» Poradna » Mobily

Poslech přez TV

Dostal jsem koncert na videu se zvukem 96 kHz 24bit. Přehrávání na PC. HDMI do TV Samsung UE55RU7092 , optikou do zesilovače Yamaha A-s 501 proteče mě to zkrz tu TV v plném rozsahu ? Děkuji za odpověď z pozdravem Lades.

Odpovědi na otázku

Najdi si specifikace svého HDMI.

Kabel nebo vstup?

Výstup PC, kabel, vstup TV. Ale moc bych to neřešil, stejně nějaký rozdíl neuslyšíš

PS: rozdíl oproti běžným 16 b na téhle kategorii zařízení asi neuslyšíš. V cenové kategorii tak 10x - 100x vyšší asi ano.

Neres to a poslouchej

mas aparaturu za 10000€ a ucho netopiera? potom sa trap... inak: never mind P.S. ta yamaha - to je hracka, takze plati druha moznost