» Poradna » Mobily

Poslaná prázdná zpráva

Ahooj, chci se zeptat, pošlu přes telefon SMSku, která obsahuje jen smajlíky a u příjemců se zobrazí prázdná zpráva. Zobrazuje se to i když příjemce pošle smajlíky,mě se zobrazí, zkopíruju je a odešlu znova, ale stejně má prázdnou zprávu. Už nevím, co s tím.

Odpovědi na otázku

Vyjadřovat se slovy svědčí přece jen o jisté úrovni. Pokud se budeš prezentovat jen obrázky, budeš pouze za vola. Přeber si to, machýrku.

Ještě že jeden obrázek vydá za tisíc slov.Víte, když má někdo GSM bránu od garáže, která odemyká na sms ve tvaru "", tak je to pak těžké. Doporučil bych vám zaměřit se na vlastní komunikaci, ta vám moc nejde, jak je tady na poradně vidět.

A ked posles s tymi smajlikmi aj text tak sa mu zobrazia?

A samotny text bez smajliku se zobrazuje normalne?

Pokud jde o Android, tak v nastaveni zprav by mela byt polozka podobna teto (Samsung Galaxy S3 Neo) "Vkladaci rezim" a dale jsou k dispozici tri moznosti: Abeceda GSM, Unicode, Automaticky. Mel jsem podobny problem a vyresilo to prepnuti z Abeceda GSM na Automaticky.

COŽE: HOVNO!

Při posílání SMS dochází na straně operátora ke kódování a následně pak k dekódování. Někdy i ke kompresi. Pamatuji si to z "dob" kdy jsem psal takovou aplikaci (server) pro Indiány. Doporučuji podobné kraviny nedělat. Protože je možné, že je tam chyba o které vy nevíte. A pak Vás to stojí peníze. Ale pokud se chcete bavit a máte peněz dost, prosím. O.T.: Trochu mně to připomnělo dobu kdy dva kolegové stáli u automatu na kafe a počítali kolikrát jim to dá jen vodu a kolikrát kafe. Docela legrace.