» Poradna » Web a internet

Poskytovatel internetu - Pardubice

Dobrý den, budu se stěhovat v rámci Pardubic z kolejí a rád bych se zeptal, jestli tu má někdo zkušenosti s poskytovateli ve městě. Díval jsem se na klasické UPC, pak je tu ještě nějaké KVE, a další. Nějaké pozitivní, či negativní ohlasy? Děkuji za každou informaci.

Odpovědi na otázku

Ahoj, za mě jednoznačně Edera vyzkoušel sem cca 5 poskytovatelu a až tu jsem spokojený.

Na mé adrese má edera pouze bezdrát a s tím nemám moc dobré zkušenosti. Zatím váhám mezi KVE a UPC... přičemž UPC je sice známý, ale znám spoustu lidí s různými názory na něj.

pokud máte možnost UPC berte UPC. Jak říkám nejlepší je vlastní zkušenost...

Pokrytí se může lišit ulici od ulice. Nejlepší řešení je stále stejné - obejít sousedy a poptat se - ideálně s lahvinkou v ruce a pojmout to zároveň jako seznamovací obchůzku.