» Poradna » Počítačové sítě

Poskytovatel bezdrátového internetu Praha- Dolní Počernice

Dobrý den,nově jsem se přestěhoval do Dolních Počernic a hledám nějakého solidního poskytovatele bezdrátového internetu, protože optika ani DSL není k dispozici. Zatím mám jen tyto favority:Airwaynet 70 down/ 15 up Tmobile 100 down/ 25 upMáte některého z těchto poskytovatelů?

Odpovědi na otázku

Taky ne. Proto bych raději zkusil sousedy.

já mám asi 5 let ujezd.net a celkem dobrý. Dříve byly nějaký problémy, ale byly ochotný to řešit i po pracovní době, tak jsem u nich zůstal.

Zkus na vaší adrese tukanet.cz. Mají fajn přístup k zákazníkovi, IP TV za babku.

Airwaynet a tmobile asi nejsou uplně porovnatelný připojení.. když to není stejná technologie.. (jestli se nepletu). Neporovnávej rychlosti, ale technologii připojení a její nevýhody/výhody.

Za me Ujezd.net nebo WIA, ale to je spis o tom kam presne je z tveho bydliste videt. Pokud nejsi kolenovrt, tak bych se ptal po nejakem spolehlivem radiu nebo 60GHz Mikrotiku Tmobile bude DSL, takze tam zalezi jen jestli ti domu vedou draty a jak daleko jsi od dslamu. Budes tam mit vyhodu pripojeni od velke stabilni firmy pres draty jine velke stabilni firmy

Pockej pockej, pises, ze tam neni DSL, takze ty fakt myslis Tmobile jako LTE? No jako zalozni/nahradni/nouzove pripojeni dobry, ale jinak bych se koukal fakt jinde.

A to jako proč ? Jedu přes LTE "na doma" od T-Mobile na chalupě a nemám s tím jediný problém.

Mohl bych se zeptat odkud jste, jaký máte balíček a reálné rychlosti kterých dosahujete? děkuji

Drtive vetsine ktera je navykla na DSL mizerii, pripadne obdobu v podobe wifi poskutovatele to musi vyhovavat, pokud tam neni FUP.