» Poradna » Programy

Poškozený winrar s heslem

Ahoj, nemohu se dostat do jednoho rar archivu, ktery jsem si zahesloval. Myslím si ze heslo znam, resp. kdyz tam dam moje heslo tak se do archivu dostanu, ale 7zip nebo winrar mi neukáže obsah. Mužů mít špatně heslo? Když tam dam jiné heslo tak mi to rovnou špatné heslo hlásí. Oprava archivu možná není, nemáte někdo nápad co s tím?

Odpovědi na otázku

Ano, priste pri tvorbe archivu pridejte zaznam pro opravu dat

To prave vetsinou davam, ale jak pisu uz je to starsi soubor. Nemuze teda byt spatne to heslo?

Jen pro jistotu, ten WinRAR máš ve stejné nebo novější verzi, než ve které byl soubor vytvořen?

To bych zkusil mohl, soubor je z roku 2011.

V tom případě nejspíš budeš mít teď WinRAR novější, takže by to mělo být OK. Problém v případě, kdy jsi měl archiv vytvořený novou verzí WinRARu a pokoušel ses ho rozbalit starším WinRARem. Naopak (starý archiv a nový WinRAR) to nevadí, to funguje.