Poškozený SSD - záchrana dat

Ahoj přátelé,rád se zeptám odborníku za slovo vzatých, zdali by mi neporadili SW na záchranu dat z SSD (Samsung EVO 850 250GB). V BIOSu je SSD vidět, odzkoušeno na jiném PC, a co mám informaci, tak stejný problém.Díky moc

Odpovědi na otázku

Minimální šance za velký peníz:http://www.datahelp.cz/zachrana-dat/Co s tím?Standardní postup:1) nový SSD;2) obnova dat ze zálohy.

Záleží na tom co je příčinou "nefunkčnosti" toho SSD.Pokud to byl formát tak si stačí project poradnu, protože se to zde řeší každej tejden.