» Poradna » Notebooky

Poskozeny napajeci adapter pro MacBook

Ahoj,po roce a pul pouzivani se mi rozdrolila cast izolace na napajecim adapteru od macbooku. Lze ten kabel reklamovat? Rozhodne to neni spatnym zachazenim, protoze se k notebooku chovam slusne.Obrazek kabelu zde: http://postimg.org/image/y68lepp3p/Nejedna se jen o kosmetickou vadu, kabel je obnazeny.Diky

Odpovědi na otázku

V USA by ti dost mozna vymenili na pockani kus za kus, ale u nas pochybuji. Samotnemu se mi to nejak nezda a s necim podobnym jsem se nesetkal ani jako administrator (vzdy slo o mechanicke poskozeni).

Záruka, nezáruka jak sám píšeš:"Nejedna se jen o kosmetickou vadu, kabel je obnazeny".Prostě MUSÍ být vyměněn. Na první pohled to na fotce vypadá jako mechanické poškození. Na to se asi záruka nemusí vztahovat. Pokud je ovšem rozdroben, jak píšeš, je to jednoznačně vada materiálu.