» Poradna » Programy

Poškozený FLAC.

Zdravím.Dá se v něčem opravit poškozený FLAC? Tohle vypisuje u některých xRecode II:http://postimg.org/image/bcf5a4ndn/Díky.

Odpovědi na otázku

Stáhni z netu, A/V je u nás legální mimo sdílení.

To je rada nad zlato...

Dobrá rada, jak chceš opravit soubor kde ti třeba chybí data? Nesmíš moc koukat na filmy. Řekni mi tedy jak si to přestavuješ?

Nevím, proto se ptám. Třeba u mp3 se stává že chybí hlavička a to se dá opravit, tak jestli to není něco podobného. Jinak ty FLACky hrají, ale xRecode II vypisuje že mají nějakou chybu.

Vidíš jsou stažené tak pokud je vidí jiný SW na tuto činnost nech to být proč je opravovat. Když je budeš rekódovat ve Winamp také uvidí chybu, s FLAC to umí rovněž. Klidně FLAC do FLAC je to lossless formát.