» Poradna » Ostatní

Poškozená microSDHC karta

Ahoj, kdyz jsem byl na dovolene prestala mi v mobilu fungovat pametova karta. Mobil psal "karta byla neocekavane vyjmuta" nenacte ji uz ani mobil, tablet a notebook. Nevite nekdo jak z toho dostat data? Dekuji

Odpovědi na otázku

Ahoj,Zkus recuva, nebo photorec

pokud se vůbec nenačte, tak ji ani recuva ani jiný program taky neuvidí...jiné by bylo, kdyby chtěla formátovat, nebo ji bylo alespoň vidět ve správci disků, pak se můžeme bavit o bnově, jinak smolík

Pak ji neuvidí ani O&O DiskRecovery, smůla. Příště vždy zálohovat na ext. disk, či přímo do fotobanky. Docela není ani o věci odesílat přes net i na SkyDrive, GoogleDrive, Mega nebo co používáš.

odešla. Kup novou