» Poradna » Web a internet

Posílání obrázku na web

Zdravím zkouším dělat "webkameru" na web pomocí programu BooruWebCam. Všechno běží v pořádku, ale nejde to hlavní. Obrázek se nepošle na FTP server(pouze se vytvoří na plochu). Může mi někdo poradit jak je to možné? Nevím jestli nemám chybu v kolonce Destination, protože tam přesně nevím co napsat. Díky všem za rady.

Odpovědi na otázku

V kolonce Destination se nejspíše vyplňuje KAM se má obrázek z webky nahrát. Tedy logicky nikoliv na Vaši plochu, ale potřebujete ho nahrát na Váš web, nejspíše pomocí FTP připojení.nebudu kvůli Vám určitě instalovat další program, ale přihlašovací údaje k ftp vypadají obvykle takto:host(itel): ftp.neco.nekde + uživatelské jméno a heslo - najdete je v nastavení Vašeho hostingu, případně Vám jistě pomůže jejich tech. podpora