» Poradna » Web a internet

Posílání Emailu

Prosím pomozte mi. Potřebuji odeslat Email na adresu :kontakt@comfortenergy.cza odkazuje mě to vzkaz chyba při odesílání pošty.Chce to nastavit poštu na SMTP server smtp.example. Mají ho předtištěný. Ostatní vše je v pořádku. Děkuji

Odpovědi na otázku

Ta dvojtečka je součást adresy?

No SMTP server smtp.example je opravdu jen example. Použij nastavení SMTP serveru podle svého poskytovatele připojení.

A nebo se lze přihlásit přes web do jeho emailové schránky a email odeslat tam odtud. Pak to žádný SMTP server nechce.