Porušení dat při kopírování na flash disk

Při kopírování dat z flashky na počítač došlo k přerušení kopírování a k porušení několika souborů. Nejdou otevřít a píše mi to, že je obsah porušený a nečitelný. Co s tím? Potřebuju ty data zpátky. Jde to vůbec?

Odpovědi na otázku

Jasně. Pokud jsi je kopíroval (nepřesouval), tak ty původní máš na té flešce...

Veřejně jsi tady napsal, že jsi kopíroval. Víš, co je kopie, ne?

Hloupý nápad, mít jedinou kopii dat na jediném úložišti... Pokud došlo k poruše flash, data jsou nejspíš v háji.

Všechno jde když se chce. Zrovna teď stačí chtít obnovit soubory ze zálohy.

Podvedli tě.