» Poradna » Notebooky

Porucha zvuku u notebooku

Dobrý den, když na notebooku zapnu jakýkoli komunikační program (Skype, TS, Curse Voice...) začne se pouštět vždy do sluchátek a to i když nemám žádné sluchátka zapojené, tzn. že nic neslyším. Pokud mám sluchátka zapojené, zvuk se normálně přehrává, ale jakákoli jiná aplikace (webový prohlížeč, video) přehrává zvuky z interního reproduktoru (což nechápu, protože jsem myslel, že připojení sluchátek se automaticky vypíná interní reproduktro, ale je to tak). Pokud tedy nemám zapojená sluchátka, slyším vše kromě komunikačních programů, a pokud je zapojená mám, slyším ve sluchátkách pouze komunikační programy, zbytek musím ve Windowsu mutnout, protože nejsem v místnosti sám.

Odpovědi na otázku

1. Připojit sluchátka2. Start/Ovládací panely/Zvuk3. Klik na sluchátka4. Nastavit výchozí