» Poradna » Ostatní

Porucha ps4?

Zdravím, chcel by som sa opytat moja konzola zacala blbnut po cca 15-20 min sa sekne a na to mi samo odpoji ovládač.. ovládače su ok.. robi mi to pri oboch.. nemate niekto podobmu skúsenosť? Vopred dik

Odpovědi na otázku

Servis s tim mit zkusenosti urcite bude. A reklamacni oddeleni prodejce jiste taky.

Já s PSkaem naštěstí ještě nic neměl, ale často čtu, že při nějakých potížích pomáhá 'vypnout, vytáhnout napájecí kabel, pár minut počkat a zase to rozjet'. Tak zkus.