» Poradna » Mobily

Porucha oznámení aplikací

Dobrý den, už nějakou dobu si všímám, že můj telefon nějakým způsobem blokuje oznámení. Například mi vyskočí změna zůstatku u aplikace z banky a během vteřiny zmizí. Nikdy si to nestihnu ani přečíst a oznámení už nelze najít. Přitom přítelkyně má stejnou aplikaci a oznámení jí vždycky zůstane v horní části obrazovky, dokud si to neprečte. Koukal jsem do nastavení oznámení a tam je všechno povolené. Nevíte prosím někdo, co s tím?

Odpovědi na otázku

Pokud máš nějakou aplikace na "bezpečnost" může to blokovat ona, buď si můžeš udělat audit aplikací, které mají přístup k oznámení nebo na to využít třeba Malware Bytes, popřípadě Comodo.Může taky jít o chybu systému = tovární nastavení