» Poradna » Notebooky

porucha notebooku

Dobry den chtela bych poradit...byla jsem na notebooku a zniceho nic mi odesel zvuk a poté obrazovka,uz nejde ani notebooku zapnout

Odpovědi na otázku

a s čím by si ako chcela poradiť? Ako ho odniesť do servisu? Alebo čo jako čakáš, že ti poradíme?

jaká je to značka notebook je notebook v záruce vypadá to na základní desku nebo grafiku

Hp a vyplati se koupit novy nebo ho nechat spravit

Lucka, je ťažko odpovedať na tvoje otázky keď nevieme aký je to notebook a hlavne na čo je určený..

Vem notebook do servisu, podle tvého vyjadřování nic jiného nemá smysl

přesný model notebook je v záruce ?